125. CIGARU HUMIDORS

- Sep 24, 2019-

Ja vēlaties, lai kāda no zīmoliem būtu iegaumējams, pastāv liela iespēja, ka nopietni domājat ne tikai par saviem cigāriem, bet arī par to glabāšanu. Atšķirībā no vairuma mūsdienās tirgū esošo mitrinātāju, abi uzņēmumi izgatavo mitrinātājus savās rūpnīcās ar tādu rokas darbu daudzumu, kas ātri kļūst par pagātni. Hidrori ir izgatavoti Kalifornijā ļoti klasiskā stilā: augstas klases kokmateriāli tumši brūnās krāsās ar bagātīgu laku daudzumu. Iespējams, ka uzņēmums vislabāk pazīstams ar dārgumu lādes humidoru, kuram ir neliela vāka līkne, taču uzņēmums izgatavo arī mitrinātājus tradicionālākās taisnstūra formās.

KAS TAS IR?

Ārpuses izmēri ir 14 collas x 10 x 5,5, bet iekšpuses izmēri ir 13 x 9 x 3,75, lai gan pēdējais izmērs ir nedaudz nojaušams. Sakarā ar to, kā darbojas paplāte, salona augstuma mērīšana ir diezgan sarežģīta; pat bez paplātes nav pilnīgi skaidrs, kāda būtu absolūtā maksimālā izmantojamā telpa.

apraksta lakošanas procesu kā “1000 laku pārklājumu”, un, lai gan es nedomāju, ka uz tā ir 1000 kārtu, laku ir daudz. Kad redzat kādu spīdīgu gabalu, tas nozīmē, ka koks gandrīz izlec no virsmas. Turklāt burlu koks ir akcentēts ar melnu līniju, kas iet uz pašas kastes malām.

Iekšpusē ir neapstrādāts Spānijas ciedrs, kas nāk no Brazīlijas. Tā krāsa ir gaišāka nekā citiem mitrinātājiem, kas neizmanto spāņu ciedru, un tai ir izteikta smarža. Ir arī noņemama tekne, kurai ir divi dalītāji. Tas ir tikai paplāte, bet tā stūriem ir noteikts detalizācijas līmenis, kas man rada iespaidu, ka tas noteikti ir pārbūvēts. Zem paplātes atrodasumidora apakšdaļa, kurā nav noņemamu ventilācijas atveru.

Vāks satur gan komplektācijā ietilpstošo mitrinātāju, gan higrometru, kas ir paslēpts kastē ar rievotu vāku. Var noņemt gan mitrinātāju, gan higrometru, tomēr koka kaste, kurā atrodas higrometrs, nekur neiet. Tur ir arī skaitļi no 1 līdz 12, ko izmanto, lai palīdzētu jums atgādināt, kad jāuzpilda higrometrs.

Tāpat kā ikviens cits drēbnieks, ko esmu redzējis no uzņēmuma, visa aparatūra ir apzeltīta, ieskaitot eņģes, skrūves un iekļauto atslēgu.

KĀ TAS DARBOJAS?

Tā, kā vajadzētu. Vienīgais, kas jāņem vērā, ir tas, ka higrometru var noņemt, vai nu ar pirkstu atstājot atstarpi starp to un koka akcenta malu, vai arī ievietojot tajā kaut ko līdzīgu ar nazi. Pēc izņemšanas jūs varēsit nomainīt tā akumulatoru.

Kas to padara īpašu?

Tas ir izgatavots ASV, kas nav bieži. Faktiski pēdējais amerikāņu ražotais darbvirsmas humidor, kuru es pārskatīju, bija a.

LABAIS

Klasiskais Humidora izskats - ja jūs kādam iesakāt padomāt par cigāru humidoru, iespējams, viņš domā kaut ko tādu. Tumši, spīdīgi koki un taisnstūrveida forma, aptuveni apavu kārbas izmēra. Tas ir ļoti augstas klases klasiskais humidors.

Tas darbojas - tikko labi izgatavota drēbnieka kaste. Man ir bijuši daži vairāk nekā piecus gadus bez izdošanas, un daudziem citiem tie ir bijuši daudz ilgāki.

Viss ir labi pabeigts - laka tikpat labi varētu būt spogulis, kaut kas nav lielisks mūsu mērķiem, bet personiski izskatās satriecoši. Turklāt tas ir ciets koka gabals, kas nozīmē, ka raksts ir bezšuvju. Aparatūrai nav nekādu trūkumu, un, aizverot mitrinātāju, rodas dabiski lēna aizvēršanās, kas beidzas ar kustīgām gaisa dzirdamajām skaņām.

Īsts spāņu ciedrs - Nav neviena tvaika nosūcēja, kas izmanto īstu spāņu ciedru, un, kad jūs tādu atradīsit, jūs to zināt. Ir saldāka smarža, kas ir neticami atšķirīga.

SLIKTAIS

Higrometrs - gadu gaitā mēs esam iegādājušies nedaudz mitrinātāju, un digitālie higrometri nav īpaši precīzi. Es izņēmu trīs no higrometriem, katrā ievietoju jaunas baterijas un veicu divpakāpju kalibrēšanu. Starp trim higrometriem tas radīja diapazonu no -4 līdz +18. Turklāt tās ir sava veida sāpes - lai arī daudz vieglāk salīdzinājumā ar vecākiem modeļiem -, lai noņemtu no vāka, ja jums ir jāmaina akumulators.

Mitrinātājs - tas ir floristu putas, kuras 2019. gadā nevajadzētu izmantot mitrinātājos. Ar floristu putām problēma ir tāda, ka nav reāla veida, kā kontrolēt relatīvo mitrumu. Lielākā daļa cilvēku jums pateiks, ka jālieto destilēta ūdens un propilēnglikola maisījums, kas noteikti ierobežo mitrumu, bet nedara to precīzi, piemēram, pērlītes vai Bovedas.

Kastīti, kas ieskauj mitrinātāju, nevar noņemt - no vienas puses, man ļoti patīk, ja izskatās, ka plastmasas mitrinātājs tiek slēpts aiz kāda koka, problēma ir tāda, ka, ja jūs galu galā neizmantojat floristu putas kā es, tur tiek tērēts daudz vietas. Protams, jūs varat tur iestiprināt Bovedas, taču, ja kastes tur nebūtu, jūs droši vien varētu ievietot vēl 20 cigārus humidorā. Ir arī vērts atzīmēt, ka mitrinātāja sekcija nonāk diezgan dziļi humidorā, iespējams, pat zemāk par paplātes augšdaļu, kas pati par sevi nenāk pie mitrinātāja apakšējās daļas lūpas.

125 cigāri šeit nedomā - kad es uzfilmēju iepriekš redzamo videoklipu, humidorā bija tikai 58 cigāri. Daži no tiem bija lielāki par vidējiem, bet nekas līdzīgs 7 x 70. Nokļūt līdz 75 cigāriem būtu grūti, ja nākamie 17 visi nebūtu petit coronas, un nokļūšana līdz 100, nemaz nerunājot par 125, šķiet smieklīga. Ievietojot interjera izmērus šajā konkrētajā humidor kalkulatorā, var redzēt, ka 125 numurs nenotiks, ja vien jūs nelietojat ļoti mazus cigārus.

VAI JĀPIRKT?

Es noteikti ieteiktu humidor, bet tas, vai tas ir šis, ir atkarīgs no jums. Es, iespējams, tērētu papildu naudu nedaudz lielākai dārgumu lādei vai ietaupītu naudu vai dotos lētākā Ambiente, bet tas ir tikai man. Svarīgi atzīmēt, ka es vēl neesmu atradis iemeslu uzskatīt, ka kāds no darbvirsmas mitrinātājiem darbosies atšķirīgi; izvēle samazinās atkarībā no tā, kādu izmēru vēlaties, kādu ārpusi vēlaties un cik daudz esat gatavs tērēt. Ja vēlaties tradicionāla izskata, amerikāņu ražotu humidor, tas ir labākais risinājums, kaut arī viens no vienīgajiem. Neatkarīgi no tā, kā kāds, kas gadiem ilgi ir lietojis gaisa mitrinātājus, es varu jums pateikt, ka tie ir būvēti tā, lai izturētu, un tie arī izturēsies, vienkārši nelietojiet neko, kas pievienots vākam.


Pāri:nē Nākamo:Weilongxin Tuvie Austrumi (Dubaija) Starptautiskā skaistumkopšanas izstāde 2019