KĀ PĀRVALDĪT SAVU HUMIDORU IR GALVENĀIS

- Dec 19, 2019-


Lai cigārs uzziedētu, jums ir jārūpējas par viņu. Kā uzturēt labu cigāru, parastajiem cigāru draugiem ciedra drēbnieks ir būtisks. Parasti pēdējā laika baudīšanai tajā var uzglabāt trīs vai četras cigāru kastes, apmēram 100 cigāru.

cigar humidor

Ciedra mitruma kaste, jums arī nepieciešama rūpīga aprūpe.
Kad jauno cigāru kārbu iegūst daudz cilvēku, viņi nevar gaidīt, kad ieliks cigāru cigāru kārbā. Bet zināt, ka, ja jūs ievietosit cigāru humidor kastē , to nepārlapinot, tas saplīsīs.
Kāpēc? Spāņu ciedrs tiek dehidrēts žāvēšanas skapī, tāpēc nav iespējams sasniegt temperatūras un mitruma līdzsvaru. Koka cigāru kaste absorbēs mitrumu no jūsu cigāra, kas izžūs un sacietēs. No šīs problēmas var izvairīties, pirms pirmās lietošanas mitrinot mitrinātāju.

cigar humidor

Darbības ir šādas:

1. Cigāru kastes apakšā ievietojiet nelielu glāzi, kas piepildīta ar destilētu ūdeni vai citu mitrināšanas aprīkojumu.
2. Cigāru kastē piepildiet mitrināšanas sloksni ar destilētu ūdeni vai mitrināšanas šķidrumu un ievietojiet to cigāru kastē.
3. Ielieciet higrometru ar skalu cigāru kastē.
4. Aizveriet vāku.

5. Katru dienu pārbaudiet higrometru, kad mitrums ir no 65 ° līdz 75 °. Koka cigāru kārba paliks stabila.

cigar humidor

Piezīme. Negremdējiet ūdeni cigāru kastes iekšpusē, jo tas korodēs koksni.
Nav svarīgi, kur atrodas higrometrs, ja vien jūs zināt, kur tas atrodas. Vislabāk ir gaisa plūsma ap higrometru, lai nodrošinātu pareizu secinājumu. Labākais veids ir novietot higrometru vai tamlīdzīgu uz cigāra kastes vāka.
Ar pienācīgu rūpību un uzmanību cigāru kaste var nodrošināt cigāru uzturēšanu vairākus gadus. Bet mums jāpievērš uzmanība arī cigāru kastēm. Šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā:
1. Nenovietojiet cigāru kārbu vietā, kur to viegli notriekt.
2. Neuzglabājiet cigāru kārbu tiešos saules staros, jo koka cigāru kārba var zaudēt mitrināšanas funkciju, un iekšējās cigāru kārbas sildīšana ir ārpus pieļaujamās robežas.
3. Nelieciet uz cigāru kastes citus priekšmetus.
4. Cigāru kastes tīrīšanai vienmēr izmantojiet mīkstu drāniņu.
5. Noslaukiet vai vaskojiet cigāru kasti, lai atvieglotu tīrīšanu vai pulēšanu.
6. Regulāra putekļu noņemšana padarīs cigāru kārbu mūžīgi jaunu.

7. Neslaukiet cigāru kastes iekšpusi ar ūdeni vai kādu citu šķidrumu, kas var izraisīt koksnes mitrināšanas funkcijas zaudēšanu.

cigar humidor

Ja cigārs ir iesaiņots alumīnija mēģenē vai celofānā, ieteicams to neizjaukt un mēģināt saglabāt tā sākotnējo izskatu.
Atšķirībā no cigāru elektroniskā skapja, cigāru kastes temperatūras kontrole ir fiziska temperatūra, atšķirībā no elektroniskā skapja, ko pielāgo iekšējā motora sistēma.
Tāpēc, ja ārējā temperatūra ir pārāk augsta vai pārāk zema, temperatūra cigāru kastē nevar būt stabila no 18 līdz 20 ℃. Tāpēc, ja apstākļi to atļauj, labāk to ievietot telpā ar gaisa kondicionētāju. Ja nē, novietojiet vēsā vietā.


Pāri:nē Nākamo:125. CIGARU HUMIDORS