Mazo koka rotaslietu vairumtirdzniecība

- Jan 18, 2019-

Ir daudz dažādu veidu koka rotaslietu kaste vairumtirdzniecība , piemēram, kaklarota, auskars, rokassprādze, gredzeni un tā tālāk. Koka rotaslietu kastes materiāls ir atšķirīgs, MDF, masīvkoka, sarkankoka koksne, dižskābarža koks uc Mākslas un amatniecības figūra ir skaidri redzama mūsdienu rotaslietu iepakojuma dizainā. Mākslai un amatniecībai ir izsmalcināta ietekme uz moderno rotaslietu kastes dizainu.

wood jewelry boxes wholesale

wooden jewelry boxes

simple wooden gift box

Kā meitene, kas mīl skaistumu, mēs ceram, ka mums būs unikāla rotaslietu kaste ar savu unikalitāti. Tā ir unikāla garša. Ja jūs pievienojat mazliet modes, tas padarīs citas meitenes ļoti skaudīgas greizsirdības dēļ; tagad koka rotaslietas kastes tirgū ir populāri. Patiesi unikālo rotaslietu kasti ir grūti redzēt. Tas ir pretrunā ar mūsdienu jaunās patērētāju grupas patērētāju pieprasījumu.


Uzsvars uz ekskluzivitāti nozīmē, ka juvelierizstrādājumu kastei jābūt personiskai, un personalizētais rotaslietu kaste atbilst Jauniešu rotaslietu kastēm, kuras nevēlas savas rotaslietas kastes, tirgū ir daudz rotaslietu kastes, kas neatbilst jauniešu patēriņa prasības. Ja vēlaties veikt personalizētu rotaslietu lodziņu , jums tie ir jāpasūta.

company informations-2

Pāri:Weilongxin Tuvie Austrumi (Dubaija) Starptautiskā skaistumkopšanas izstāde 2019 Nākamo:Koka vīna dāvanu kastes vairumtirdzniecības