Volenx Vintage koka tējas kaste pārdošanai

- Apr 19, 2019-

Kas ir vintage koka tējas kaste, mēs esam izgatavojuši dažādas koka tējas kastes, jā, mēs mantojām Ķīnas tradicionālās kultūras. Ķīnas piegādātājs ražo vairāk un vairāk vintage tējas kastes, ieskaitot citus aizjūras klientus.

vintage koka tējas kaste izskatījās patika ļoti antīka un pret mitra. Volenx koka tējas kastes kvalitāte ir labāka nekā citiem piegādātājiem, jo mēs pieņemam importētos materiālus,

antique wooden tea box

glass top wooden tea boxes

Mēs varam parādīt jums 2 stila vintage koka tējas kastīti jūsu atsaucei, jo mums ir profesionāls dizainers, ja jums ir mākslas darbi vai kādas idejas, lūdzu, nekautrējieties pastāstīt mums, mēs varam izmēģināt visu iespējamo, lai izstrādātu iecienītāko koka tējas kastīti tev.

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku mājās ir sava koka tējas kastīte, lai uzglabātu tējas maisiņu un kalpotu klientam vai viņu ģimenēm, bet izvēlēties citu koka tējas kastīti ir ļoti importa. Mēs zinām, ka tējas kaste, kas sadalīta divās stila kastēs, no kurām viena ir papīra kaste, otrs ir koka kaste. Tik daudziem cilvēkiem ir jāizvēlas koka tējas kaste, tas ir labums tējas maisiņu glabāšanai.

Uzņēmumam Weilongxin ir savs zīmols, mēs varam pieņemt arī savu zīmolu, ko jūs domājat? Lūdzu, pasteidzieties un nosūtiet mums tūlītēju pieprasījumu. Mēs varam jums atbildēt 24 stundu laikā, uzticamies mūsu pakalpojumiem un kvalitātei.

company informations

Pāri:nē Nākamo:Volenx koka tējas kaste pārdošanai