Jums joprojām nepieciešama cigarešu kārba, lai smēķētu cigārus

- Sep 27, 2019-

Iepriekš cigāru uzglabāšanai ir ieviesti 69 mitrināšanas maisiņi un Le Ke uzglabāšanas kastes, un cigāru īslaicīgai glabāšanai ir ieviesti ledusskapji - tie visi ir ļoti īstermiņa ārkārtas pasākumi. Ja vēlaties ilgstoši smēķēt cigārus, jums galu galā būs nepieciešams cigāru mitrinātājs. Cigāru mitrinātāja vissvarīgākā funkcija ir kontrolēt mazo vidi. Lai arī tas nevar uzturēt nemainīgu temperatūru un mitrumu, tas var padarīt vidi kastē relatīvi kontrolējamā stāvoklī.

4

Mēs neizmantojam cigāru mitrinātāju, lai cigāru uzturētu nemainīgā temperatūrā un mitrumā, bet mēs to nevaram. Galvenokārt turiet cigāru temperatūras un mitruma diapazonā, kur tas var augt, neradot kaitējumu.

Cigāru īslaicīgai uzglabāšanai nemainīga temperatūra un mitrums nav svarīgi. Mēs nemēģinām panākt, lai cigāri būtu maigāki, bet gan lai tos nekaitētu vide. Tātad cigāru aizsardzībai tiek izmantots pamata cigāru mitrinātājs.

Daudzi cilvēki vēlētos ieteikt labu cigāru kārbu, bet patiesībā cigāru kārba nav ieteicama, parasti pēc viņu pašu lietošanas, lai zinātu, ka cigārs joprojām ir slikts. Būtībā cigāru kastes par vienu vai diviem simtiem dolāru ir ļoti pamata, tas ir vienādi gan mājās, gan ārzemēs.

3

Cigāru kārbu izvēle galvenokārt ir atkarīga no cigāru kārbu izgatavošanas, piemēram, no šuvju smalkuma, no mitrinātāju apstrādes, jo cigāru kārba tiek uzskatīta par noslēgtu kārbu, lai uzturētu noteiktu mitrumu, tāpēc iepriekšminētie divi ir ļoti svarīgs. Kas attiecas uz cigāru kārbu oderējumu, patiesībā izvēles nav daudz, galvenais korpuss ir cigāru kārbu oderējums. Tiek izmantoti trīs koksnes veidi: Spānijas ciedrs, Amerikas (vai Kanādas) sarkanais ciedrs un Hondurasas persiks. Spānijas ciedri nav visi no Spānijas, bet tiek importēti no Brazīlijas un citām Centrālamerikas un Dienvidamerikas valstīm. Dažos gadījumos sveķi parādīsies uz koka virsmas, kas ir vairāk pamanāmi, lai novērstu cigāru mazgāšanu un palielinātu cigāra garšu.

4

Ja cigāru kaste ir izklāta ar Spānijas ciedru, atveriet mobilā telefona lukturīti, ievietojiet to cigāru kastē un pārklājiet to. Būtu laba cigāru kaste, ja no šuvēm nebūtu gaismas, kas izplūst.

Pagājušā gadsimta vidū cigāru šķēres bija ļoti mazas, ar kokgriezumiem abās pusēs, kas bija diezgan interesanti.


Pāri:nē Nākamo:Kā padarīt cigāru mitrumu?