Sieviešu Mini Smaržas dāvanu komplekti

Sieviešu Mini Smaržas dāvanu komplekti

1. Modeļa numurs: WLJ-0418 2. Produkta nosaukums: koka smaržu kaste 3. Materiāls: 12mm MDF 4. Izmērs: 335 * 240 * 90mm 5. Iezīmes: balts Matt Finish; krāsa melna krāsa (ietverot apakšējo pusi); EVA paplātes ar trim rievām;

Produkta detaļas

Katrs izmantotais smaržas nav tieši tāds pats, kā rezultātā ir nepieciešams izmantot koka smaržu kastes, lai atšķirtu dažādas smaržas. Uzņēmums Weilongxin nodrošina dažādus augstas kvalitātes pasūtījuma smaržu kastu vairumtirdzniecības iepakojumus, kas ir labākā ražotāja cena.   Sieviešu smaržām, galvenokārt iepakojuma dizains liek vairāk svara uz purpura kā fona krāsu, jo tā ir burvīga un nomierinoša krāsa.


Produkta specifika:

1. Materiāls: 9mm MDF

2. Virsma: fotopapīrs + augstas bruto virsmas apdare 4.Apstrādes kaste iekšpusē ir balta EVA ar baltu velvet.have 2 gab. Neredzams magnēts.

3. logotips: karsta zīmoga zelta logotips uz iekšējā vāka

4. Šarnīrs: zelta Lshape vira

5. Izmērs: 220x220x70mm vai pielāgots

7. Iepakojums: 1gab / EPE, tikai 1db / balts kartons


Produktu attēli:


Saistītie produkti:


mini wooden perfume storage box-3

rectangular wooden perfume gift box-5


Uzņēmuma informācija

wooden perfume gift box-9


Uzņēmuma informācija:


wooden perfume storage box service

wooden perfume box faq-99

Labāka koka kaste, kas aprīkota ar profesionālu rūpnīcu, ir veiksmīgs un profesionāls pasūtījuma dāmu mini smaržu dāvanu komplektu piegādātājs. Mēs esam veltījuši šo nozari vairāk nekā 9 gadus. Pateicoties izsmalcinātajam dizainam un augstas kvalitātes mūsu sieviešu smaržu dāvanu komplektiem, kā arī apmierinošam apkalpojumam un precīzam transportam, mums piederēja laba reputācija. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības produktos ar mūsu rūpnīcu.
Pāri:Luksusa arābu koka smaržu kaste dāvanām Nākamo:Luksusa smaržu lodziņā iepakojuma pudeli

Izmeklēšana