Luksusa smaržu iepakojuma kastes dizains

Luksusa smaržu iepakojuma kastes dizains

1. modeļa numurs: WLJ-0418 2. Preces nosaukums: Koka smaržu Box 3. Materiāls: 12mm MDF 4. Size: 335 * 240 * 90mm 5. Līdzekļi: Baltā apdare Matt; vāka ielīmēt fotopapīrs (ietver vāka pusē); grunts smidzināšanas melnās krāsas (ietver apakšējā pusē); interjers ir krējums samta; EVA paplāti ar trīs rievām;...

Produkta detaļas

luksusa smaržu iepakojuma kastes dizains

Stilssmaržas lodziņus iepakojumair etiķete smaržu un vairāk atspoguļo pakāpi un smaržu vērtību.  Daži no klasiskās smaržas iepakojuma izpaudīsieskoka kastes. Tāpēc, kakoka kastītē smaržasir grezns, elegants un augstas klases.


Produkta Specificaitons:

1. virsmas: 300x210x90mm

2. materiāls: 12mm MDF

3. virsma: melna matēta apdare

4. ārstēšana: lodziņš iekšējā ir balta ar smilškrāsas blāvi velvet.several smaržu position.left EVA un labajā stūrī atrodas valriekstu veneer.bottom samta atpakaļ.

5. cinka allory zelta hinger.

6.Packing: 1pc/EEP, 1pc/baltā kartona


Produkts attēli:

wooden box for perfume-789

black matte perfume box-996

brown wooden gift boxes-106

wooden perfume gift boxes-888


Saistītie produkti:

perfume storage boxes-999

Uzņēmuma informācijas

wooden box company information-99

Pakete & Shipping

wooden boxes product packing


wooden perfume packaging boxes-988

Labāk kastīti, kas aprīkota ar profesionālu rūpnīca, kas ir veiksmīgi un profesionāli piegādātāja pasūtījuma luksusa smaržu iepakojuma kastes dizains. Mums ir veltīta šajā nozarē vairāk nekā 9 gadus. Pateicoties izsmalcinātu dizainu un augstas kvalitātes mūsu luksusa smaržu iepakojuma kastes dizains, kā arī pietiekamu pakalpojumu un savlaicīgai transportēšanai, mums pieder laba reputācija. Laipni lūgti vairumtirdzniecības produktus ar mūsu fabrikā.
Pāri:Luksusa koka smaržu dāvanu kaste Nākamo:Luksusa koka smaržu iepakojuma kaste Dubaijai

Izmeklēšana