Antikvariāts luksus koka pulksteni dārglietu kastīte

Antikvariāts luksus koka pulksteni dārglietu kastīte

Detaļu attēlu vairāk iepakojuma & Shipping iepakojuma dizains: 1 PC EEP putas vienā kartona kaste ar 6 pcs Polyfoam piegādes nosacījumi: EXW, FOB, CIF. Vistuvāk jūras ostas: Yantian, Shenzhen. Uzņēmuma informācijas labāku dibināta 2007 Specializing, izstrādē, ražošanā un eksportētāju cigāru...

Produkta detaļas


Antikvariāts luksus koka pulksteni dārglietu kastīte


   Koka kaste iepakojuma Watchmūsdienu laikmetā ir neaizstājams iepakojuma projektā. Funkcijaskatieties lodziņā iepakojuma ir izmērāma. Izvēlēties pareizo produkta iepakojumu, izvēlēties iepakojumu, kas atbilst produkta šķiru un izvēlēties iepakojumu, kas ir vērtība, un funkcija.


Kas ir koka pulksteni dārglietu kastīte specifikācijas?


luxury wooden watch jewelry box

Produkta attēls

Antique luxury wooden watch jewelry box-1

Vairāk dizainu

Antique luxury wooden watch jewelry box-2

Antique luxury wooden watch jewelry box-3

WLJ-0145 wooden jewelry box

Iepakojuma & Shipping

Antique luxury wooden watch jewelry box-6

wooden watch box shipping


J: kad var iegūt cenu?

Mēs citēt parasti 24 stundu laikā pēc tam, kad mēs saņemam savu izmeklēšanu. Ja nepieciešams ātri atbildēt, varat pievienot mums citas kontaktpersonas, piemēram, whatsapp, skype uc.


J: kāds ir jūsu lielākais spēks pār pārējiem piegādātājiem?

Mums ir bez putekļiem krāsošanas darbnīca.


J. kā var iegūt paraugu, lai pārbaudītu savu kvalitāti?

Mēs varam palīdzēt drukāt logotipu uz jums paraugs, parauga izmaksas var būt atmaksājami pēc pasūtījuma apstiprinājumu, ja jūsu pasūtījuma daudzums pārsniedz mūsu MOQ.


Q: kāda veida failus jūs pieņemat drukāšanai?

AI, PDF, CoreDraw, augstas izšķirtspējas JPG.


J: vai varat jūs dizains mums?

Mums ir profesionāla komanda, kam ērtu darbu ar dāvanu kaste projektēšanas un izgatavošanas. Pasaki mums savas idejas, un mēs palīdzēsim veikt savas idejas par perfekta iepakojuma kastes.Q: kas par svina laiks masveida ražošanu?

Godīgi, tas ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma un gadalaika, vietu secību. MOQ izpildes laiks ir aptuveni 35 līdz 45 dienām. Vispārīgi runājot, mēs iesakām sākt izmeklēšanu, divus mēnešus pirms datuma, kas jūs vēlētos organismus, uz savu valsti.

Pāri:Antique high end vairumtirdzniecība pasūtījuma roku darbs ar koka pulksteņu kastīti ar samtu Nākamo:Rūpnīcas cenu antīko roku koka displeja pulksteni kaste ar stikla logu

Izmeklēšana