Personalizēta koka pulksteņu kaste Uk

Personalizēta koka pulksteņu kaste Uk

Detalizēts attēls Vairāk dizaina iepakojums un piegāde Iepakojums: 1 gab. EPE putās vienā kastītē ar 6 gab. Polietilēna piegādes noteikumiem: EXW, FOB, CIF. Tuvākā jūras osta: Yantian, Shenzhen. Uzņēmuma informācija BETTER izveidota 2007.gadā Specializējas cigāru izstrādē, ražošanā un eksportā ...

Produkta detaļas

Personalizēta koka pulksteņu kaste uk

Labas kvalitātes koka pulksteņu kaste var dot vairāk un vairāk cilvēku, it īpaši dizaina un virsmas. Lielākā daļa cilvēku iegādājas koka pulksteņu kasti kā to personalizētu lietošanu. Weilongxin uzņēmums var piegādāt koka pulksteņu kasti, ko vēlaties, mēs ražojam koka kasti 12 gadu laikā. Mēs esam profesionāli un pieredzējuši.


Specifikācijas:

matte finished wooden watch boxes specifications


Top Grade Delicate Watch Box Jauns


Detalizēts attēls

8 compartments wooden watch boxes yellow

yellow watch boxes with 8 compartments

matte finished wooden watch boxes with lock


Vairāk dizaina

sarkans koka pulksteņa displejs


production line

Dažādu veidu koka kastes

wooden watch boxes materials

FAQ

Labāka koka kaste, kas aprīkota ar profesionālu rūpnīcu, ir veiksmīgs un profesionāls pasūtījuma personalizēto koka pulksteņu kaste. Mēs esam veltījuši šo nozari vairāk nekā 9 gadus. Pateicoties izsmalcinātajam dizainam un mūsu personīgo koka pulksteņu kastes augstajai kvalitātei, kā arī apmierinošam servisa un precīzam transportam, mums piederēja laba reputācija. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības produktos ar mūsu rūpnīcu.
Pāri:Koka pulksteņu kaste ar atvilktnēm Nākamo:Rokdarbu koka pulksteņu glabāšanas kastes

Izmeklēšana